Home PageBrožury- průvodci na cestu

BROŽURY- průvodci na cestu

Zakupte si u nás praktického průvodce Japonskem

Zábavné a originální publikace, pomocí které nahlédnete do japonské kultury.

Tyto malé ilustrované publikace vás zábavnou  formou seznámí se základními informacemi o zemi Vycházejícího slunce a měl by je mít s sebou každý, kdo se rozhodne letět do Japonska poprvé. Je v nich poutavě vystiženo to, co odlišuje Japonsko od jiných zemích. Publikace jsou tématicky rozděleny.  Zabývají se tradiční kulturou, naleznete zde informace ohledně architektury, zahrad, svatyň a chrámů, zámků a hradů , keramiky, kaligrafie, hudebních nástrojů, tanců, divadel apod.   Nahlédnete do životního stylu a místních zvyků (festivaly, hry, talismany, japonské umění).  A seznámíte se se zvyklostmi v japonské kuchyni (typy jídel, servírování).  Kromě toho  se dozvíte zajímavé informace ohledně netradičních  typů ubytování, japonských lázních a také typech vlakůp šinkansen)

Menší brožury:

Cena: 400,-Kč/1 ks

Počet stran: 191
Jazyk: angličtina
Rok vydání: 2009

A LOOK INTO JAPAN – Tento atraktivní kapesní průvodce Vás seznámí se vším, co by Vás mohlo zajímat z oblasti kultury, tradic a životního stylu v Japonsku. Neocenitelný pomocník pro ty, kteří se před svou cestou do Japonska chtějí dozvědět co nejvíce věcí o životě Japonců. Krátké popisky jsou doplněny o zajímavé ilustrace, které Vám pomohou vše pochopit. Kniha je psána anglickým jazykem.

MUST-SEE IN NIKKO – Nikkó patří v současnosti mezi nejnavštěvovanější místa v Japonsku. Avšak svoji významnost si získalo již v minulosti jako důležité náboženské a posvátné místo. Poznejte nejen samotné Nikkó (proslulé svatyní Tóšógú, kde se nachází mauzoleum Tokugawy Iejasua), ale také krásnou přírodu, která ho obklopuje. Tento kapesní průvodce v angličtině Vám pomůže pochopit významnost tohoto místa a seznámí Vás se všemi důležitými věcmi.

brochure

Nikko

 

 

 

 

 

 

 

 

Větší brožury:

Cena: 500,-Kč /1 ks

Počet stran:  cca 160
Jazyk: angličtina
Rok vydání: 2009

Kyoto Travel Guide – Seznamte se prostřednictvím tohoto průvodce se vším, co by Vás mohlo o Kjótu zajímat. Najdete zde informace o všech památkách, zajímavosti, mapy, typická jídla a další. Všechny informace jsou doplněny krásnými fotkami.

Tokyo Travel Guide – Seznamte se prostřednictvím tohoto průvodce se vším, co by Vás mohlo o Tokiu zajímat. Najdete zde informace o všech památkách, zajímavosti, mapy, typická jídla a další. Všechny informace jsou doplněny krásnými fotkami.

kyoto

Tokyo_EnglishCover

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress