Ghibli Museum

Úvodní stránka/Ghibli Museum
Ghibli Museum 2018-02-16T13:36:56+00:00

Skvělý den pro rodiny s dětmi či nadšence do filmů studia Ghibli

Ghibli muzeum v Mitace v západní části Tokia Vás přenese do světa animovaných filmů tvůrce Hajao Mijazakiho.

Místnosti v několika patrech ve Vás budou evokovat podivuhodné budovy, které se často objevují v jeho filmech a najdete zde mnoho různých témat a nápadů z filmů studia Ghibli jako Můj soused Totoro, Cesta do fantazie, Porco Rosso nebo Zámek v oblacích.

Muzeum je fascinujícím labyrintem, který interaktivním způsobem zabaví každého návštěvníka.

Muzeum je otevřeno každý den pouze limitovanému počtu návštěvníků. Jelikož je Ghibli muzeum velice populární, vstup je možný pouze se vstupenkou zakoupenou dopředu, a to na konkrétní datum. Lístky lze zakoupit až tři měsíce dopředu.

Existují dva způsoby, jak zakoupit lístky do Ghibli muzea:

  • nákup samostatné vstupenky -> prosím, kontaktujte naši kancelář prostřednictvím info@jtbczech.com a my Vám zjistíme aktuální dostupnost a možnosti nákupu vstupenky (upozorňujeme, že muzeum je velice vytížené a ne vždy jsou vstupenky k dispozici)
  • v rámci našeho fakultativního výletu
    • Kromě samotné vstupenky do Ghibli muzea je v tomto výletu zahrnut oběd v hotelu Gajoen Tokyo a vstup do Edo-Tokyo Open Air Architectural Museum. Začátek v 10:15 h, konec v 17:30 h. Celý výlet je veden autobusem. Cena 2 900 Kč/osobu. Více info na info@jtbczech.com

JTB je autorizovaný agent, který dokáže zahraničním návštěvníkům zprostředkovat vstupenky do Ghibli muzea, a to celosvětově. Muzeum každý měsíc vyhlásí omezený počet lístků, který mohou naše pobočky v rámci JTB Group prodávat.