JTB  Praha – jediný autorizovaný prodejce Japan Rail Passu v České Republice !

Fuji&BulletTrain

Japan Rail Pass (dále JRP) je Váš klíč k objevování krás Japonska. S JRP můžete volně cestovat na většině spojů JR Group (Japan Railways Group), která zahrnuje železniční uzly JR-Kyushu, JR-Shikoku, JR-West, JR-Central, JR-East a JR-Hokkaido.  Tumlare Corporation ( JTB Praha )  je jediným autorizovaným prodejcem JRP v Čechách, který Vám může vystavit výměnný voucher, na základě kterého po příjezdu do Japonska obdržíte Japan Rail Pass. Japan Rail Pass lze nově vystavit až na místě, ale pokud zakoupíte u nás dopředu, ušetříte, neboť  ceny na místě jsou výrazně dražší nemluvě o časové prodlevě strávené  jeho vyřizováním.
S JRP budete mít přístup ke spojům o celkové délce 20.000 km, budete se moci dopravit do každého koutu všech čtyř hlavních japonských ostrovů (o celkové rozloze 360.000 km2). JR Group denně vypravuje 26.000 spojů, podle jejichž přesnosti si můžete nařídit Vaše vlastní hodinky. Vysokou rychlost, bezpečnost podporovanou vyspělou technologií představují vlaky  Šinkanzen. Tyto vlaky spojují hlavní japonská města a jsou proslulé po celém světě pro svoji vysokou rychlost (až 300 km/hod.). Moderní, čisté, plně vybavené vlaky, železniční stanice a skvělé služby jsou komfortním způsobem dopravy po Japonsku.

———————————————————————————————————————————-

2017年6月1日から適用される事になりました、日本国籍者の新たなご利用資格についての案内を日本語版・

英語版にてご案内申し上げますので、ご確認ください。

日本語版

英語版
※「在留届の写し」、「在留証明」等の確認書類は原本のみ有効です。
コピーでは引換証の購入・及びパスへの引換はできません。

——————————————————————————————————————–

Kdo si může zakoupit JRP
** Japan Railways group **
K tomu, abyste si mohli zakoupit JRP musíte splňovat jednu ze dvou následujících podmínek:

1. Jste zahraniční turista, který chce navštívit Japonsko se statutem „Temporary Visitor“ (dočasný návštěvník)

Vstup do Japonska pod statusem „Temporary Visitor“ podle japonského imigračního zákona umožňuje pobyt v Japonsku až na 90 dnů za účelem turistiky. Pokud si po vstupu do Japonska požádáte o pobyt za účelem turistiky, imigrační úředník Vám orazítkuje cestovní pas razítkem „Temporary Visitor“. Pouze osoby s pasem označeným tímto razítkem jsou oprávněny využít Japan Rail Pass.

Upozornění: I když navštívíte Japonsko s výměnným voucherem na JRP, výměna nebude provedena, pokud Váš status v pase nebude označen jako „Temporary Visitor“. Pokud vstoupíte do Japonska s jakýmkoliv jiným statusem, výměna voucheru za JRP nebude provedena. Mějte na paměti, že podle striktního japonského imigračního práva je status „Temporary Visitor“ (dočasný návštěvník) jiné povahy než jiné statusy, které mohou být uděleny i pro stejně krátkodobý pobyt.

2. Jste japonské národnosti a trvale žijete v zahraničí

V tomto případě musí taková osoba splnit podmínku, že

a) má oprávnění a trvale žije v daném státě, nebo
b) je oddán(a) za cizince a bydlí v jiném státě.

Upozornění: Osoby splňující jeden z těchto dvou požadavků je musí úředními dokumenty doložit jak při vystavení Výměnného voucheru, tak i při jeho výměně za JRP.

Platnost JRP

Platnost JRP je pro období 7, 14, nebo 21 po sobě následujících dnů, počínaje dnem prvního použití Japan Rail Pass.
Do tří měsíců od dne vydání Výměnného voucheru musí být Výměnný voucher vyměněn za Japan Rail Pass, ve kterém se specifikuje datum, od kterého se bude Japan Rail Pass používat. Toto datum nesmí být více než jeden měsíc od vydání Japan Rail Pass.
Datum zahájení používání, které je uvedeno na Japan Rail Pass nesmí být změněno.

Pro více informací volejte na tel. číslo + 420 270 004 553.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress