JTB  Czech Republic – autorizovaný prodejce Japan Rail Passu v České Republice !

Fuji&BulletTrain

Proč zakoupit Japan Rail Pass právě u nás:

  • jsme oficiální autorizovaný prodejce (to znamená, že můžeme přímo tisknout a vydávat vouchery v naší kanceláři)
  • výhodou toho je, že vyřizování Vašeho JR pasu nejde přes žádnou třetí stranu -> rychlejší a spolehlivější vyřízení
  • vouchery vystavujeme na počkání
  • nemusíte chodit k nám do kanceláře, Váš JR pas si můžete objednat z pohodlí domova a nechat doručit poštou
  • česky hovořící zaměstnanci, kteří dokáží poradit (jaký typ JR pasu budete potřebovat, na jaké trasy JR pas platí aj.)
  • kromě JR pasu pro Vás můžeme zařídit řadu dalších služeb (zájezdy dle individuálních potřeb, fakultativní výlety, cestovní pojištění, vízum, SIM karty a mnoho dalších)

Japan Rail Pass (dále JRP) je Váš klíč k objevování krás Japonska. S JRP můžete volně cestovat na většině spojů JR Group (Japan Railways Group), která zahrnuje železniční uzly JR-Kyushu, JR-Shikoku, JR-West, JR-Central, JR-East a JR-Hokkaido.  Tumlare Corporation ( JTB Czech Republic )  je autorizovaným prodejcem JRP v Čechách, který Vám může vystavit výměnný voucher, na základě kterého po příjezdu do Japonska obdržíte Japan Rail Pass. Japan Rail Pass lze nově vystavit až na místě, ale pokud zakoupíte u nás dopředu, ušetříte, neboť  ceny na místě jsou výrazně dražší nemluvě o časové prodlevě strávené  jeho vyřizováním.
S JRP budete mít přístup ke spojům o celkové délce 20.000 km, budete se moci dopravit do každého koutu všech čtyř hlavních japonských ostrovů (o celkové rozloze 360.000 km2). JR Group denně vypravuje 26.000 spojů, podle jejichž přesnosti si můžete nařídit Vaše vlastní hodinky. Vysokou rychlost, bezpečnost podporovanou vyspělou technologií představují vlaky  Šinkanzen. Tyto vlaky spojují hlavní japonská města a jsou proslulé po celém světě pro svoji vysokou rychlost (až 300 km/hod.). Moderní, čisté, plně vybavené vlaky, železniční stanice a skvělé služby jsou komfortním způsobem dopravy po Japonsku.

———————————————————————————————————————————-

2017年6月1日から適用される事になりました、日本国籍者の新たなご利用資格についての案内を日本語版・

英語版にてご案内申し上げますので、ご確認ください。

日本語版

英語版
※「在留届の写し」、「在留証明」等の確認書類は原本のみ有効です。
コピーでは引換証の購入・及びパスへの引換はできません。

 

——————————————————————————————————————–

Kdo si může zakoupit JRP

K tomu, abyste si mohli zakoupit JRP musíte splňovat jednu ze dvou následujících podmínek:

1. Jste zahraniční turista, který chce navštívit Japonsko se statutem „Temporary Visitor“ (dočasný návštěvník)

Vstup do Japonska pod statusem „Temporary Visitor“ podle japonského imigračního zákona umožňuje pobyt v Japonsku až na 90 dnů za účelem turistiky. Pokud si po vstupu do Japonska požádáte o pobyt za účelem turistiky, imigrační úředník Vám orazítkuje cestovní pas razítkem „Temporary Visitor“. Pouze osoby s pasem označeným tímto razítkem jsou oprávněny využít Japan Rail Pass.

Upozornění: I když navštívíte Japonsko s výměnným voucherem na JRP, výměna nebude provedena, pokud Váš status v pase nebude označen jako „Temporary Visitor“. Pokud vstoupíte do Japonska s jakýmkoliv jiným statusem, výměna voucheru za JRP nebude provedena. Mějte na paměti, že podle striktního japonského imigračního práva je status „Temporary Visitor“ (dočasný návštěvník) jiné povahy než jiné statusy, které mohou být uděleny i pro stejně krátkodobý pobyt.

2. Jste japonské národnosti a trvale žijete v zahraničí

S platností od 1. června 2017  je dostupný také japonským občanům žijících mimo Japonsko, kteří budou splňovat níže podmínky: Musí mít cestovní pas s písemným dokladem z Velvyslanectví  Japonska v ČR, že v ČR žijí déle než 10 let. Prodej  JRP pro tyto občany bude ukončen 31. 12.2020. Možnost výměny voucheru za  JRP  bude 30. března 2021.

Podmínky  v AJ

Flow Chart for the Eligibility Requirements of Japanese (English)

Conditions

Podmínky pro české občany se nemění.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress