Ceník Japan Rail Passů  a Regionálních Rail Passů

Existují dva typy JAPAN RAIL PASSŮ  (dále  JRP): zelený (zelené vozy třídy superior) a standardní. Každý z těchto typů může být vystaven na 7, 14 nebo 21 dnů. Služby, které na JRP můžete čerpat naleznete níže. Cena  JRP  se může změnit v závislosti na pohybu kurzu japonského jenu a české koruny. Ceník se aktualizuje každý pátek odpoledne.

Voucher na JRP vystavujeme i bez objednávek dopředu  v  kanceláři   JTB,  Kaprova 42/14.  (zvonek JTB  napravo od vstupních dveří, kancelář 1.patro)

K vystavení je třeba znát pouze jména cestujících tak, jak jsou uvedena v pase.  U dětí  také datum narození.  Vyřizovat může i jiná osoba, pro kterou se  JRP vystavovat nebude.

Otevírací doba po-pá: 09:00-17:30.

Platba na místě je možná hotově i kreditní kartou.

Ceny níže uvedené jsou aktuální:  19.2.2018 – 23.2.2018

 

Ceník Japan Rail Passů

PLATNOST/TYP

GREEN

ORDINARY

DOSPĚLÁ OSOBA

DÍTĚ DO 11LET

DOSPĚLÁ OSOBA

DÍTĚ DO 11LET

  7  DENNÍ JRP

7 674  Kč

3 837 Kč

5 746 Kč

2 872 Kč

14 DENNÍ JRP

12 425 Kč

6 212 Kč

9 156 Kč

4 577 Kč

21 DENNÍ JRP

16 159 Kč

8 079 Kč

11 714 Kč

5 856 Kč

JAPAN RAIL PASS

JAPAN RAIL PASS
  • Prosím, vložte jména tak, jak jsou uvedena v pase.
  • Uveďte předpokládané datum aktivace. Voucher je platný pouze 3 měsíce ode dne vystavení.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Dopravní služby poskytované v rámci Japan Rail Pass

JRP je platný pro železnice, autobusy a trajekty v níže uvedeném rozsahu:

Železnice: Všechny spoje JR Group – Shinkansen (vyjma rezervovaných i nerezervovaných sedadel vlaků NOZOMI, MIZUHO), limitované express spoje, express spoje, zrychlené a místní spoje. (s některými výjimkami)

Autobusy: Autobusové linky JR – Místní spoje JR Hokkaido Bus, JR Bus Tohoku, JR Bus Kanto, JR Tokai Bus, West Japan JR Bus, Chugoku JR Bus, JR Shikoku Bus Company a JR Kyushu Bus.  *JRP se nevztahuje na dálniční autobusové linky.

Trajekty: Zahrnuje pouze trajekt JR Miyajima. (JR Hakata-Pusan/Korea není v JRP zahrnut)

Důležité poznámky:
JRP není platný pro rezervovaná i nerezervovaná místa vlaků NOZOMI na spojích Shinkansen Tokaido a San’yo. Pokud chcete použít spoje NOZOMI, musíte zaplatit cenu dopravného a příplatek za limitovaný expres spoj, v případě použití Zeleného vagonu také příslušný příplatek za tuto třídu.

Obyčejný nebo zelený JRP

Zákazníci se často ptají, jaký je rozdíl mezi obyčejným a zeleným JRP. Zde jsou některé základní rozdíly:
  1. Rezervovaná sedadla (místenky) jsou k dispozici na všech dálkových vlacích. Zelené vagony jsou pouze na rezervaci, zatímco Obyčejné vagóny jsou s i bez rezervace. S JRP máte v příslušné třídě nárok na rezervaci místa bez jakéhokoliv příplatku.
  2. Zelené vagony nabízí širší sedadla, více místa pro nohy a více zavazadlového prostoru, ale rozdíl v komfortu není tak extremní jako u letadel. Zelené vozy také mohou mít některé zvláštní výhody jako čaj nebo horký vlhký ručník, nejsou zde ale žádná zvláštní servírovaná jídla. Obecně lze říci, že pasažéři, kteří si objednají Obyčejný vůz se budou cítit komfortně.
  3. Pokud byste si chtěli na některé speciální linky zvýšit kategorii z Obyčejného na Zelený vůz, musíte si nejen zaplatit rozdíl, ale také Expressní příplatek, který je tak učitým druhem pokuty. Takové zvýšení kategorie nedoporučujeme.
  4. Některé vlaky jako Railstar mezi Ósakou a Hakatou nebo Šinkansen Kjúšú nabízí pouze Obyčejné vozy, které však nabízí větší prostor, než ostatní.

 

Ceny regionálních Rail Passů

sdělíme  v naší kanceláři

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress