japonská kuchyně SLEVA!
Okonomijaki-specialita ósacke kuchyněPříprava sušioběd sušisašimitempuraudonramenasakusaOsaka3Kyoto4Kyoto3šikoku

Japonská kuchyně – zájezd pro gurmány

Destinace:  Tokio, Kjóto, Osaka
Délka pobytu:  9 dnů (7 nocí)
Odjezd:  28. 7. 2018 –  5. 8. 2018 

Cena: 83 640,-Kč  First – minute sleva 

CZ_Send-request

 

 

JAPONSKÁ  KUCHYNĚ je považována za nejzdravější na světě, protože základ tvoří rýže, maso, ryby, mořské plody, tofu a zelenina. V našem luxusním zájezdu plném privátních transferů a zážitků budete mít nejen možnost proniknout do tajů této kuchyně v Tokiu, Kjótu a Ósace, ale také se seznámíte s bohatou japonskou kulturou a historií. Provedeme Vás po nejnavštěvovanějších místech Japonska a ochutnáte ty nejlepší delikatesy.

 

Přehled

Už jste slyšeli o kaiseki, teppanjaki či šabu šabu? Nebo jste už dokonce měli možnost vyzkoušet? Během našeho programu budete mít možnost tyto pokrmy ochutnat v moderním Tokiu, tradičním Kjótu a vyhlášené Ósace.  Tento zájezd je přímo zaměřen na japonskou kuchyni, ochutnáte velké množství tradičních jídel a Vaše chuťové buňky si příjdou na své. Nechte se s naším zájezdem hýčkat po celou dobu pobytu, vyzkoušejte ty největší speciality přímo v Japonsku a zažijte tak tu nezaměnitelnou autentickou atmosféru. Kromě jídla Vás samozřejmě neminou také historické památky či bohatá kultura, která na Vás dýchne i z takové moderní metropole, jakou je Tokio.

 

 

1. den – PRAHA –  TOKIO

Odlet z Prahy do Tokia na letiště Narita.

2. den – TOKIO

Po ranním příletu do Tokia Vás bude čekat anglicky mluvící asistent, a spolu s českým průvodcem pojedete privátním transferem na půldenní okruh Tokiem. Podíváme se do čtvrti Haradžuku, kde se nachází nejen největší tokijský park Jojogi-kóen, ale hlavně snad nejvýznačnější a nejznámnější šintoistický chrám Meidži-Džingú. Oblast Haradžuku je však známá jako místo, kde se shromažduje hlavně mladá generace netradičně oděna do různě barevných modelů. Potkat je můžete hlavně na ulici Takešita, kam se podíváme. Omotesando je hlavní dopravní a pěší tepna tokijské nákupní oblasti. Privátní transfer do hotelu.  Nocleh Tokio.

3. den – TOKIO

Po snídani v hotelu nás čeká přesun privátním transferem na celodenní prohlídku. Čeká nás procházka okolo Císařského paláce a jeho východních zahrad, které jsou takřka výchozím bodem návštěvy každého, kdo do Tokia přijede.  Poté se přesuneme na společný oběd v prefekuře Ginza, kde si vyzkoušíme přípravu suši a vlastnoručně vyrobený oběd budeme moci vychutnat. Po obědě  se vydáme k druhé nejvyšší samonosné ocelové věži Tokyo Tower. Poté navštívíme čtvrť Asakusa, kde se nachází nejuctívanější chrám Sensódži. Před chrámem jsou připraveny celé řady stánků, kde si můžete nakoupit různé suvenýry. Odtud je krásný výhled na relativně novou věž Tokyo Sky Tree, která je momentálně nejvyšším vyhlídkovým bodem v Tokiu. Poté se vrátíme do hotelu, kde si užijeme individuálního volna. Večer se společně přepravíme na večeři na loď Jakatabune, kde ochutnáme sašimi (syrové kousky ryb) a tempuru (smažené kousky zeleniny či masa). Večer návrat na hotel privátním transferem. Noclech Tokio.

 

4.den – TOKIO

Po snídani následuje celodenní prohlídka Tokia. Projdeme obchodním a administrativním centrem Šindžuku, kde se nachází budova Tokijské vládní metropolitní budovy, kde jsou ve 45. patře k dispozici 3 galerie s nádherným výhledem na Tokio, horu Fudži a Jokohamu. Mladší generaci potěší elegantní a módní čtvrť Šibuja s jejími obchodními domy i prodejnami.  Na jih od Asakusy se podíváme do čtvrti elektroniky Akihabara. Ve večerních hodinách se vrátíme do hotelu. Nocleh Tokio.

 

5. den – TOKIO – ÓSAKA

Po snídani se přesuneme na šinkansenovou stanici, odkud odjedeme do stanice Šin-Ósaka. Přesuneme se městskou dopravou do Dótonbori,  která je v Ósace nejvíce populární oblastí díky nákupním a zábavním možnostem, a především gastronomii. V noci bývá osvícena mnoha neonovými světly. Pokračujeme k návštěvě ósackého hradu z 16. století. Návrat do hotelu městskou dopravou. Poté individuální program. Večer se přesuneme společně do restaurace Chibo, která je vyhlášená svým tradičním jídlem – okonomijaki (zeleninová palačinka-bramborák) připravované ve stylu teppanjaki (připravované před hostem). Po večeři návrat privátním transferem na hotel. Nocleh Ósaka.

6. den – ÓSAKA – KJÓTO – ÓSAKA

Tento den nás čeká celodenní prohlídka tradičního Kjóta. Začneme prohlídkou nádherného buddhistického chrám Kijomizu-dera.  Z verandy jeho hlavní síně se Vám naskytne úchvatná podívaná na celé Kjóto. Poté se přesuneme do mimořádně bohatě zdobeného hradu Nidžó ze 17. století proslulého pro své „skřivánčí podlahy“,  které nepříjemně vržou a skřípou a které měly v minulosti za cíl odhalit nevítaného hosta. Po té nás čeká oběd, kde vyzkoušíme udon (pšeničné nudle ) a ramen (vydatná japonská nudlová polévka).  Poté pojedeme do Kinkaku-dži,  česky známý jako Zlatý pavilon.  Jeho zlatá výzdoba se blýská i v dálce mezi korunami stromů.  Den ukončíme  u Kjótského cisářského paláce, sídle japonských císařů. Poté se vrátíme do hotelu v Ósace. Nocleh Ósaka.

7. den  ÓSAKA

Tento den bude individuální program bez doprovodu průvodce.  Nocleh Ósaka.

8. den –  ÓSAKA – TOKIO

Po odbavení v hotelu se přesuneme do stanice Šin-Ósaka městskou dopravou a odjedeme šinkansenem do Tokia. Po příjezdu do Tokia přesun městskou dopravou na hotel. Ve večerních hodinách přesun privátním transferem na večeri ve stylu kaiseki (tradiční luxusní vícechodová večeře), abychom tímto slavnostně ukončili náš zájezd. Poslední noc v Tokiu.

 

9. den – TOKIO – PRAHA

Poslední den privátním transferem na letiště Narita. Odlet do ČR.

Cena zahrnuje:

 • Letenku Praha – Tokio – Praha vč. letištních tax
 • 7 x ubytování ve 3 * hotelech včetně snídaní (pokoje twin)
 • český průvodce
 • anglický asistent v Japonsku
 • 2 x kurýrní služba (odvoz zavazadel z Tokia do Ósaky a Ósaky do Tokia)
 • 7 – denní Japan Rail Pass – ordinary
 • Výlety a vstupy do památek během zájezdu
 • Celodenní a půldenní prohlídka Tokia privátním transferem
 • Celodenní prohlídka Kjóta privátním transferem
 • 3 privátní transfery na večeře
 • 2 privátní letištní transfery:  letiště Narita – hotel a zpět
 • 2 x obědy v japonském stylu
 • 3 x večeře v japonském stylu

 

Cena nezahrnuje:

 • Stravování kromě výše zmíněných
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj (6 200,-Kč)

Ceny a rezervace:

Cena:  83 640,-Kč

Cena za osobu ve dvolůžkovém pokoji

Změna programu vyhrazena

Praktické informace

Kultura Japonska a stejně tak i zvyky jsou v Japonsku zcela odlišné. Proto je dobré se na cestu, obzvláště pokud je první, dobře připravit. Vytvořili jsme pro Vás praktického průvodce s radami na cestu a informacemi, které je dobré vědět před příletem do Země vycházejícího slunce. Více.


Product Description

Japonská kuchyně je považována za nejzdravější na světě, protože základ tvoří rýže, maso, ryby, mořské plody, tofu a zelenina. V našem luxusním zájezdu plném privátních transferů a zážitků budete mít nejen možnost proniknout do tajů této kuchyně v Tokiu, Kjótu a Osace, ale také se seznámíte s bohatou japonskou kulturou a historií. Provedeme Vás po nejnavštěvovanějších místech Japonska a ochutnáte ty nejlepší delikatesy.

Už jste slyšeli o kaiseki, teppanjaki či šabu šabu? Nebo jste už dokonce měli možnost vyzkoušet? Během našeho programu budete mít možnost tyto pokrmy ochutnat v moderním Tokiu, tradičním Kjótu a vyhlášené Ósace.  Tento zájezd je přímo zaměřen na japonskou kuchyni, ochutnáte velké množství tradičních jídel japonské kuchyně a Vaše chuťové buňky si příjdou na své. Nechte se s naším zájezdem hýčkat po celou dobu pobytu, vyzkoušejte ty největší speciality přímo v Japonsku a zažijte tak tu nezaměnitelnou autentickou atmosféru. Kromě jídla Vás samozřejmě neminou také historické památky či bohatá kultura, která na Vás dýchne i z takové moderní metropole, jakou je Tokio.

Japonská kuchyně, to je umění skloubit vůně, chutě, barvy i ingredience tak, aby každé sousto pro Vás představovalo ten nejlepší moment z celého dne.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Japonská kuchyně – zájezd pro gurmány”