kawaii SLEVA!
Harajuku_girlasakusanakamise streettakeshita streetmaid cafe girlsshibuyasvatyně Kanda mjódžirámenmanga trainOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAmanga dollharajukufashion

KAWAII – zájezd s návštěvou COMIC MARKETU 2018

Destinace:  Tokio, Kamakura
Délka pobytu:  9 dnů (7 nocí)
Odjezd:  6. 8. 2018 – 14. 8. 2018 

Cena: 47 215 Kč (first-minute cena)

Běžná cena: 49 700,-Kč

CZ_Send-request

 

 

KAWAII – je styl,  který je nejvíce rozšířen v Japonsku.  Je to životní styl,  při kterém se snažíte vypadat co nejroztomileji. Zájezd Kawaii je přímo ideální pro ty zajímající se o manga a anime. Tento zájezd se koná během japonského COMIC MARKETU (zkráceně COMIKET),  který se koná ve dnech 10. až 12. srpna 2018!  Jedná se o největší akci pořádanou v Japonsku a největší festival pop-kultury vůbec. 

 

Přehled

Jste velký fanoušek mangy a anime? A plánovali jste někdy výlet do Japonska? Tak je náš zájezd přesně pro Vás. S námi zamíříte do Tokia, metropole, kde to anime a mangou přímo žije. Provedeme Vás Tokiem, ukážeme historická místa (Asakusa, svatyně Meidži, Kamakura a další) a zároveň budete mít příležitost podívat se na místa, o kterých tak často slýcháte v souvislosti s anime! Podíváte se do slavného muzea Ghibli, navštívíte Maid Cafe nebo Sanrio Puroland. A hlavně, budete mít spoustu příležitostí k nákupu!! Na to jsou nejlepší čtvrti Akihabara či Haradžuku, kam Vás také zavedeme. Tak neváhejte využít tuto super příležitost vstoupit přímo do srdce světa anime.

 

1. den – Praha –  TOKIO

První den odlet z ČR do Japonska – směr Tokio.

2. den – TOKIO

Dnes přiletíte do Tokia , následuje přesun do hotelu, kde odložíte zavazadla  a vydáte se porozhlédnout se po okolí hotelu. Po návratu se ubytujete a můžete se vydat do zahrad  Císařského paláce nebo si projít okoly Ginzy. Nocleh Tokio.

3. den – TOKIO

Společně se podíváme do historicky významné čtvrti Asakusa – projdete se uličkou Nakamise se spoustou obchůdků a zamíříte k chrámu Sensódži. Odpoledne si užijete v zábavním parku J-World Tokyo (kdo by se taky nechtěl svést na atrakcích ve stylu Naruta, One Piece nebo Dragon Ballu?) Nocleh Tokio.

4.den – TOKIO

Čtvrtý den navštívíte světoznámé Ghibli muzeum, které je zasvěceno animovaným filmům ze Studia Ghibli. Ponoříte se tak do světa Totora, Čihiro, Laputy a dalších. Po této návštěvě Vás čeká ještě jedna super atrakce, a to Sanrio Puroland.  V tomto tématickém parku si můžete vyzkoušet mnoho atrakcí, restaurací či muzikálových představení, a to s populárními postavičkami jako Hello Kitty. Nocleh Tokio.

5. den – TOKIO

Je na čase, abyste se také podívali, jak vypadá Tokio z výšky. Zavedeme Vás na Šindžuku a do Metropolitní vládní budovy. Z její observatoře budete mít krásný výhled na celou metropoli. Poté následuje trocha historie během návštěvy svatyně Meidži džingú, nacházející se jen kousek od čtvrti Haradžuku. Tam zavítáte hned poté a může začít to pravé nakupování. Všem fanouškům anime asi netřeba vysvětlovat, co je Haradžuku. Podíváte se do ulice Takešita, kterou lemuje spousta módních butiků, restaurací a obchůdků a je tím pravým místem pro Vaše nákupy. Také se vydáte do čtvrti Šibuja proslulé svými restauracemi a obchody.

Náhradní program: individuální návštěva COMIKET marketu.

Nocleh Tokio

6. den –  TOKIO

Jedno slovo – Akihabara. Čtvrť, proslulá nejen svými obchody s elektronikou, ale právě také ANIME! Dnes se zde můžete doslova vyřádit. Čeká na Vás spousta obchodů, kde budete moci pořídit spoustu věcí – knížky, hračky, postavičky, elektroniku aj. Navíc na Vás čeká oběd v Maidreamin´ Maid Cafe. Po obědě Vás zavedeme do Yodobashi Camera Akiba, velkého obchodního domu s elektronikou.

Náhradní program: individuální návštěva COMIKET marketu.

Nocleh Tokio

7. den  TOKIO

Individální volno nebo individuální návštěva COMIKET marketu (více info na oficiálních stránkách ZDE)

Nocleh Tokio

8. den  TOKIO-KAMAKURA-TOKIO

Tento den na Vás čeká celodenní výlet do Kamakury, velmi historicky významného města. Podíváte se na spoustu památek, jako je Hasedera nebo socha Velkého Buddhy.

Nocleh Tokio

9. den – TOKIO – PRAHA

Ráno  odbavení z hotelu a přesun na letiště Narita, odlet do ČR

Cena zahrnuje:

 • letenku Praha –  Tokio – Praha vč. letištních tax a palivového příplatku
 • 7 x ubytování ve 3* hotelu – dvoulůžkové pokoje se snídaní
 • transfer zavazadel z hotelu na letiště Haneda poslední den
 • jízdné po Tokiu a Kamakuře na celou dobu
 • společný oběd v Maid Café
 • český průvodce od prvního do posledního dne
 • vstupy do památek během zájezdu
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona

Cena nezahrnuje:

 • Stravování kromě výše zmíněných
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj (6 200,-Kč)
 • léčebné výlohy

Ceny a rezervace:

Cena:  47 215,-Kč

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Změna programu vyhrazena

Praktické informace

Kultura Japonska a stejně tak i zvyky jsou v Japonsku zcela odlišné. Proto je dobré se na cestu, obzvláště pokud je první, dobře připravit. Vytvořili jsme pro Vás praktického průvodce s radami na cestu a informacemi, které je dobré vědět před příletem do Země vycházejícího slunce. Více.


Product Description

Jste velký fanoušek mangy a anime? A plánovali jste někdy výlet do Japonska? Tak je náš zájezd Kawaii přesně pro Vás. S námi zamíříte do Tokia, metropole, kde to anime a mangou přímo žije. Provedeme Vás Tokiem, ukážeme historická místa (Asakusa, svatyně Meidži, Kamakura a další) a zároveň budete mít příležitost podívat se na místa, o kterých tak často slýcháte v souvislosti s anime! Podíváte se do slavného muzea Ghibli, navštívíte Maid Cafe nebo Sanrio Puroland. A hlavně, budete mít spoustu příležitostí k nákupu!! Na to jsou nejlepší čtvrti Akihabara či Haradžuku, kam Vás také zavedeme. Tak neváhejte využít tuto super příležitost vstoupit přímo do srdce světa anime.

KAWAII-  je styl,  který je nejvíce rozšířen v Japonsku.  Je to životní styl,  při kterém se snažíte vypadat co nejroztomileji.  Zájezd Kawaii je přímo ideální pro ty zajímající se o manga a anime.  Tento zájezd se koná během japonského COMIC MARKETU  (zkráceně COMIKET),  který se koná ve dnech 10. až 12. srpna 2018!  Jedná se o nějvětší akci pořádanou v Japonsku a největší festival pop-kultury vůbec.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KAWAII – zájezd s návštěvou COMIC MARKETU 2018”