Včera (31.10.2018) se na letišti Václava Havla konala speciální akce. A my u toho samozřejmě nemohli chybět. 🙂
A tak jsme vyslali naši kolegyni, aby celou situaci zmapovala a podala nám čerstvé novinky.
Dnes Vám přinášíme krátkou reportáž včerejší velké akce.

Včera v odpoledních hodinách jsme se zúčastnili uvítací ceremonie společnosti Korean Air a letiště Václava Havla. A o co že šlo? Do Prahy poprvé přiletěl nový Boeing 787 letecké společnosti Korean Air zvaný Dreamliner. Nechybělo slavnostní uvítání, přípitek či vodní dělo, které slavnostně Dreamliner uvedlo na letiště.

Dreamliner bude nasazený na pravidelnou linku z Prahy do Soulu a během zimního letového řádu bude létat pravidelně vždy v pondělí, středu a sobotu. Jedná se o nejmodernější přírůstek letecké společnosti, který pojme kapacitu až 269 cestujících. Korean Air tak chce přilákat nové cestující, kteří budou využívat jejich služby.

Nejnovější přírůstek společnosti Korean Air má několik předností. Najdete tu více místa na nohy, automatické zatmavování okýnek či osvětlení, které se mění v závislosti na denní či noční době. V první a business třídě zákazníci najdou polohovací sedadla či velkou obrazovku. Letecká společnost však nejvíce vyzdvihuje právě ekologickou stránku nového Boeingu. Tím, že je vyroben z lehčího materiálu, spotřebuje až o pětinu méně paliva a tím se také snižuje zátěž na životní prostředí. A navíc nenadělá ani tolik hluku.

Tak co, chtěli byste také vyzkoušet, jak pohodlné je toto letadlo? Pokud se chystáte do Jižní Koreji, máte jedinečnou příležitost. A proč ho neotestovat právě s jedním z našich zájezdů? 😉

Jižní Korea a Japonsko (květen 2019)- skupinový zájezd s českým průvodcem. Více info ZDE >

Japonsko a Jižní Korea – individuální zájezd, který nabízíme celoročně. Více info ZDE >

 

 

 

 

 

Včera se na letišti Václava Havla konala speciální akce a my byli u toho!
Pojďte se s námi podívat, co se dělo zvláštního.

Vaše Ayako