Hradec Králové letos hostí MS v shotokan karate 2019. A my jsme si pro Vás připravili velmi zajímavou soutěž o vstupenky na tuto světovou událost.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a 4 z Vás mohou vyhrát 2 vstupenky na toto mistrovství. Jedná se o 3-denní pass (termín 19.-21.7.2019), místa na stání. Pojďte soutěžit a zažijte tu pravou atmosféru MS v shotokan karate přímo v České republice.

Kromě samotného karate Vás čeká bohatý doprovodný program, můžete si tak užít dosyta japonskou kulturu či předávání pochodně míru.

Oficiální stránky MS v shotokan karate 2019 ZDE>>

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník MS v shotokan karate se letos koná v Hradci Králové?

Své odpovědi zasílejte do středy 19.6.2019 do 23:59 h na e-mail martina.pilatova@jtbeurope.com. Do předmětu uveďte: Soutěž o vstupenky na karate. Kromě správné odpovědi do e-mailu uveďte také Vaše celé jméno, kontaktní e-mail a telefon + adresu, kam budete chtít v případě výhry vstupenky doručit.

 

Ze správných odpovědí budou vylosováni 4 výherci, kteří obdrží 2 vstupenky na toto mistrovství. Výherce budeme kontaktovat na uvedenou e-mailovou adresu. Účastí v soutěži souhlasíte, že v případě výhry bude Vaše jméno zveřejněno na našich webových a facebookových stránkách.

Účastí v soutěži souhlasíte s tím, aby Vaše údaje v rozsahu jméno, příjmení,e-mailová adresa, telefon a adresa byly použity pro potřebu zpracování soutěže a vyhlášení výsledků.