Naplánujeme Vaši cestu do Japonska za Vás!

Přemýšlíte nad dovolenou v Japonsku a nejste si jistí, kam byste se chtěli podívat? Nebo chcete poradit se sestavením perfektního itineráře pro Vaši cestu? Jestli je Vaše odpověď ano, neváhejte se na nás obrátit. Naši zkušení konzultanti Vám rádi poradí s výběrem vhodného ubytování, letenek či fakultativních výletů a jiných zážitků. Pomohou Vám sestavit perfektní itinerář a doladit detaily. Navíc Vás informují o detailních jízdních řádech a poradí, jak se dostanete na Vámi vybraná místa.

Naším cílem je, aby pro Vás Japonsko nebylo jen další všední dovolenou, ale neopakovatelným zážitkem, na který budete vzpomínat celý život.

Poplatek za naše cestovní poradenství činí 1 500 Kč. Ale nebojte se! V případě zakoupení alespoň dvou služeb od naší cestovní kanceláře (například letenka + ubytování min. na 3 noci) se Vám tento poplatek odečte z ceny zájezdu. Navíc jako bonus dostanete elektronické brožury v ANJ týkající se konkrétních míst.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás na info@jtbczech.com, telefonních číslech +420 270 004 550/1 nebo se za námi stavte osobně, rádi Vás uvidíme 🙂