bez zavazadel

Chystáte se do Japonska a nechcete s sebou na svých cestách tahat těžká zavazadla? Pak můžete využít naši novou službu Luggage-free travel a užívat si Vaše cestování v pohodlí a bez starostí.

Setkali jste se někdy s pojmem takuhaibin? Jedná se o službu expresního doručení zavazadel či jiných balíčků tzv. door-to-door, tedy ode dveří ke dvěřím, a to nejčastěji do druhého dne. Proces objednání může však být občas zdlouhavý, musíte vyplňovat písemný formulář atd. Proto naše společnost JTB vytvořila vlastní službu, kde si doručení zavazadel objednáte jednodušše z pohodlí domova či hotelu. Stačí Vám k tomu pouze počítač či mobilní telefon s internetem. Cestujte pohodlně bez zavazadel a užívejte si na plno všechny krásy Japonska.

Kam svá zavazadla můžete poslat?

letiště -> hotel
hotel -> hotel
hotel -> letiště

A jak to funguje?

Úplně jednoduše. Navštivte stránku Luggage-free travel (pouze v anj) kliknutím na obrázek výše či ZDE. Na stránce vyplníte potřebné údaje a zaplatíte platební kartou. Na mobilní telefon Vám přijde QR kód, kterým se poté prokážete, až budete Vaše zavazadla odevzdávat pro odeslání. Po příjezdu do místa zaslání zase jen ukážete QR kód a zavazadla si vyzvednete. Můžete tak jezdit a užívat si cestování po Japonsku bez zbytečné zátěže, hledání úschoven a jiných problémů. Ceny jsou také velmi přívětivé.

Příklad

Přiletíte na letiště Narita a chystáte se rovnou cestovat z letiště do Kjóta. Cesta je poměrně delší, je nutno přestupovat. Rozhodnete se, že pošlete svá zavazadla naší službou Luggage-free a dopravíte se do Kjóta pohodlně bez nich. Pokud svá zavazadla stihnete na Naritě odevzdat do 18 h, do Vašeho hotelu v Kjótu dorazí následující den.  Za menší zavazadlo do 15 kg zaplatíte 2 160 ¥ (cca 430 Kč) a za větší zavazadlo do 25 kg zaplatíte 2 700 ¥ (cca 540 Kč). Za to pohodlné cestování to stojí za to, nemyslíte?