Muzeum Ghibli

/Muzeum Ghibli
Muzeum Ghibli2018-04-13T09:40:34+00:00

JTB je celosvětovým autorizovaným agentem  pro prodej  vstupenek do muzea Ghibli.

Muzeum je ve dnech   15-25. května and 05-16. listopadu .2018  a 28. 12.2018  -2.1. 2019 zavřeno.  1.října 2018  rezervováno pouze pro rezidenty oblasti Mitaka .

Více informací o muzeu naleznete zde

 

MUZEUM GHIBLI (Džibli) v Mitace v západní části Tokia Vás přenese do světa animovaných filmů tvůrce Hajao Mijazakiho.

Místnosti v několika patrech ve Vás budou evokovat podivuhodné budovy, které se často objevují v jeho filmech a najdete zde mnoho různých témat a nápadů z filmů studia Ghibli jako Princezna Mononoke, Cesta do fantazie, Můj soused Totoro,  Porco Rosso nebo  Zámek v oblacích. 

Muzeum je fascinujícím labyrintem, který interaktivním způsobem zabaví každého návštěvníka.

Muzeum je otevřeno každý den pouze limitovanému počtu návštěvníků. Jelikož je Ghibli muzeum velice populární, vstup je možný pouze se vstupenkou zakoupenou dopředu, a to na konkrétní datum. Lístky lze zakoupit až tři měsíce dopředu.

 

Existují tři  způsoby, jak zakoupit lístky do Ghibli muzea:

 

  • Ghibli balíček: nejspolehlivější metodu, jak zajistit vstupenky. Vzhledem k tomu, že zájem o vstupenky je obrovský a vstupenky jsou omezené, zajišťujeme vstupenky pouze pro klienty, kteří si u nás zakoupí další služby, např. ubytování na minimálně 3 noci a  Japan Rail Pass.
  • Fakultativní výlet : doporučujeme pro nadšence  filmů Ghibli, neboť  kromě vstupu do muzea Ghibli se podívate do muzea architektury v přírodě Edo-Tokyo. Více informací viz odkaz fakultativního výletu.
  • Samostatné vstupenky:  kupují se online přes  sít Lawson:  Vstupenky jsou do prodeje každý měsíc desátého  na následující měsíc (tj. např vstupenky 1-31.července  jsou dostupné  nejdříve 10. června.  Více informací  LAWSON Entertainment