Hotely v Kjótu

/Hotely v Kjótu
Hotely v Kjótu 2013-06-11T08:17:58+00:00

ANA Hotel Kjóto ****
Prvotřídní hotel situovaný přímo naproti pevnosti Nidžo, velmi blízko ulice Karasuma-dori s obchody, restauracemi a nočními kluby. Atmosféra hotelu je odrazem statutu Kjóta jako kulturního centra Japonska.
Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Karasuma Kjóto ***+
Velmi hezký hotel s 255 pokoji, umístěný v centru Kjóta, v dostupnosti ke všem populárním turistickým atrakcím. Hotel má šest restaurací a bar. Obchody a další restaurace v tradičním japonském stylu jsou v pěším dosahu od hotelu. Hotel rovněž nabízí možnost zapůjčení bicyklů, které za hezkého počasí nabízí zajímavou alternativu pro dopravu za místními atrakcemi.
Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Gimmond Kjóto ***
Hotel Gimmond Kjóto je umístěn v centru města a svou přístupností k prostředkům veřejné městské dopravy je velmi dobrým výchozím bodem k návštěvě různých památek. Císařský palác i pevnost Nidžo jsou v pěším dosahu, stejně jako ulice Karasuma-dori. Hotel má 145 pokojů s klimatizací, minibarem, koupelnou, telefonem, TV a tradičním japonským kimonem (jukatou).
Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Rjókan v Kjótu

Rjókan Ohto **+
Velmi hezký a levný rjókan výborně umístěný pouze pár kroků od Sandžusangendo, v typické tiché japonské ulici. Pokoje s vlastní koupelnou musí být vyžádány předem.
Zašlete nám nezávaznou poptávku.