Hotely v Tokiu

/Hotely v Tokiu
Hotely v Tokiu 2013-06-11T08:13:21+00:00

Keio Plaza International ****+
Hotel Keio Plaza je umístěn ideálně v centru Tokia a přitom nabízí poklidné prostředí blízkých císařských zahrad Šindžuku Gjoen a parku kolem svatyně Mejdži. Hotel se nachází pouze několik minut od stanice metra Šindžuku a nabízí výborné spojení, přímé jízdy na letiště Narita.
Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Šinagawa Prince Hotel – Main Tower ****
Oblast Šinagawa je důležitou spojnicí pro Vaše cestování po Tokiu a strategická poloha hotelu Shinagawa Prince se tak stala oblíbeným cílem jak pro obchodní cestující, tak i turisty. Hotel kromě nádherného výhledu po Tokiu z restaurace umístěné v horních patrech nabízí řadu možností zábavy jako kino, kabaret, restaurace a bary.
Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Villa Fontaine Shinjuku ***
Pokud jste se rozhodli využít pobyt v Tokiu na maximum, pak pro Vás bude hotel Villa Fontaine Shinjuku ideálním řešením. Nachází se v rušnější části Tokia, kde najdete širokou nabídku restaurací, barů. Hotel činí atraktivním také malá vzdálenost od jedné z nejpřehlednějších stanic metra – Shinjuku, odkud se dostanete do jakékoholiv kouta metropole.
Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Minšuku, rjókan

Minšuku Homeikan **
Penzion je umístěn v klidné části metropole, blízko Tokijské univerzity. Homeikan má skvělou atmosféru, kterou dotváří nádherná japonská zahrada. Penzion používáme mnoho let a zaměstnanci, mluvící anglicky, jsou zvyklí na mezinárodní hosty. Koupelna a toalety jsou společné.
Zašlete nám nezávaznou poptávku.