Prozkoumejte Japonsko s Japan Rail Passem

Japan Rail Pass nabízí pohodlný a k peněžence šetrný způsob, jak v Japonsku cestovat vlakem. Základní typ pasu může být použit na všech vlakových linkách společnosti Japan Railways a také na šinkansen. Pokud plánujete po Japonsku více cestovat, Japan Rail Pass je tou správnou volbou pro Vás.

 

Kupte si Rail Pass Exchange Order >>

Exchange Order lze zakoupit online na těchto stránkách nebo osobně v naší kanceláři. Vyberte si z pohodlí domova, jaký typ pasu Vám bude nejlépe vyhovovat a objednejte.

Získejte Váš Japan Rail Pass >>

Po příjezdu do Japonska jděte do vybraných kanceláří společnosti JR. Po předložení Vašeho cestovního pasu spolu s Exchange Order Vám jej zaměstnanci kanceláře vymění za Japan Rail Pass. Tyto kanceláře jsou po celém Japonsku, jejich seznam můžete nalézt na oficiálních stránkách: http://www.japanrailpass.net/en/exchange.html Pro získání pasu je třeba, abyste v cestovním pase měli razítko “Temporary visitor”.

Nyní již můžete svůj Japan Rail Pass používat

Japan Raill Pass lze využít na vlaky napříč celým Japonskem, na téměř všechny místní linky JR autobusů a také na lodní dopravu na ostrov Mijadžima – JR West Miyajima ferry.

 

 

Proč zakoupit Japan Rail Pass právě u nás:

  • jsme oficiální autorizovaný prodejce (to znamená, že můžeme přímo tisknout a vydávat vouchery v naší kanceláři)
  • výhodou toho je, že vyřizování Vašeho JR pasu nejde přes žádnou třetí stranu -> rychlejší a spolehlivější vyřízení
  • vouchery vystavujeme na počkání
  • nemusíte chodit k nám do kanceláře, Váš JR pas si můžete objednat z pohodlí domova a nechat doručit poštou
  • česky hovořící zaměstnanci, kteří dokáží poradit (jaký typ JR pasu budete potřebovat, na jaké trasy JR pas platí aj.)
  • kromě JR pasu pro Vás můžeme zařídit řadu dalších služeb (zájezdy dle individuálních potřeb, fakultativní výlety, cestovní pojištění, vízum, SIM karty a mnoho dalších)