JTB Czech Republic – specialisté na Japonsko

JTB Czech Republic se specializuje na cesty do Japonska.

Pokud chcete zažít něco jiného, něco opravdu výjimečného, pak je Japonsko tím správným cílem pro Vaši cestu!

Jsme nejstarší cestovní kancelář v Japonsku s více než 100 letou tradicí. Máme pobočky po celém světě s více než 35 000 zaměstnanci. Jsme součástí všech velkých akcí a událostí – jsme partnery pro Rugby World Cup 2019 i Letní olympijské hry v Tokiu 2020. Díky naší bohaté historii Vám tak můžeme zajistit ty nejlepší služby.

Nabízíme individuální cesty, zájezdy s česky mluvícím průvodcem, zájezdy připravené podle individuálních potřeb zákazníků a služby pro obchodní cesty do Japonska. S námi, jako specialisty na Japonsko, objevíte právě ty části země, které hledáte. Na Vašich cestách Vás provedeme vesničkami stejně jako metropolí Tokio – a to i těmi místy, které turisté zpravidla navštěvují zřídka.

Pokud máte zájem o “kompletní balík služeb”, doporučujeme naše skupinové zájezdy s česky mluvícím průvodcem. Naši průvodci jsou výjimeční a poskytnou Vám špičkové služby. Slibujeme Vám, že na náš zájezd v dobrém slova smyslu nikdy nezapomenete! Pokud chcete cestovat individuálně, můžeme Vám zajistit Japan Rail Pass, letenku, ubytování a spoustu dobrých rad na cestu.

Pro občany ČR je zbavena vízová povinnost při vstupu do Japonska po dobu 90 dnů. Avšak pro občany Ruské federace, Ukrajiny a dalších států bývalého Sovětského svazu, je vízum při vstupu do Japonska povinností. Obratťe se proto na naši zkušenou cestovní agenturu, která Vám zařídí vízum společně s výběrem vhodných letenek a rezervací hotelů v Japonsku.

Doufáme, že jsme Vás inspirovali k cestě do Japonska když ne hned, tak tedy určitě do budoucna.

Tým JTB Czech Republic