Individuální zájezdy

Jak naše individuální zájezdy fungují?

Nechcete se vázat na skupinu, průvodce a přesně daný program zájezdu? Máte rádi volnost a svobodu rozhodování? Pak jsou naše individuální zájezdy přesně pro Vás.

Nebojte se. S námi v tom nejste sami. Pomůžeme Vám sestavit Vaši dovolenou, dáme Vám všechny potřebné rady, mapy a podrobné instrukce, abyste Vaši cestu zvládli bez sebemenšího problému.

A jak to tedy funguje?

Pokud za námi přijdete s Vaší představou dovolené, zařídíme vše potřebné. Navrhneme Vám ubytování, zařídíme letenky a Japan Rail Pass – časovou vlakovou jízdenku.

A co víc, můžeme pro Vás zařídit řadu dalších služeb: transfer z letiště na hotel a zpět, kulturní zážitky (čajový obřad, oblékání kimona) či různé výlety (výlet na horu Fudži, do Hakone, za sněžnými opicemi do Nagana aj.). Dále Vás můžeme vybavit lístkem na Airport limousine bus z Narity, cestovním pojištěním, datovou SIM kartou či SIM kartou na volání. Jsme také vydavatelem AIR passů, které slouží pro vnitrostátní přelety po Japonsku. Můžete si přes nás zařídit Wi-Fi či expresní dodání zavazadel z hotelu do hotelu. To vše a mnohem víc pro Vaše pohodlné cestování a dovolenou plnou nevšedních zážitků.

V reálu to pak vypadá takto:

Od nás dostanete podrobné instrukce: jak se dostanete do hotelu či z místa na místo, poradíme Vám, co vidět, dáme Vám mapy a najdeme Vám vlakové spoje. Vy nasednete do letadla a letíte. Po příletu si aktivujete Japan Rail Pass, abyste mohli pohodlně a ekonomicky cestovat po celém Japonsku vlakem. A program už je pak na Vás. Můžete využít náš doporučený itinerář nebo si vymyslet svůj vlastní, vše záleží na Vás. My Vás vybavíme tak, že žádného průvodce ani asistenta už potřebovat nebudete. 😀

Pokud budete mít na cestách trable, můžete se na nás obrátit.

Tak co, jdete do toho s námi? 😀