REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ A OBCHODNÍCH PARTNERŮ

Martina Juríková
sbormistryně
Sborové studio Permoník

“Milá paní Pilátová a paní Soukalová,

v sobotu 4.8.2018 jsme se s Koncertním sborem Permoník vrátili z Tokia.
Ráda bych Vám poděkovala za vzornou spolupráci a za krásný program, který jste pro nás pomohly připravit. Byli jsme velice spokojení se všemi výlety, jídlem i se všemi průvodkyněmi – především s úžasnou paní Kumiko Ikawou a mladou praktikantkou slečnou Kristýnou Čížovou. Vámi připravený program byl krásným doplněním naší úspěšné soutěžní cesty a pokud budeme v budoucnu opět plánovat cestu do Japonska, určitě se na Vás znovu obrátíme.

Přejeme příjemné léto a ještě jednou moc děkujeme

Martina Juríková a všichni Permoníci”

 

Dr. Karel Šimána

“Dobrý den,chtěl bych Vám poděkovat za perfektní přípravu a zajištění cesty do Japonska. Vše – doprava, transfery, ubytování – bylo bez jediné chybičky. To pak přispělo k tomu, že jsme si pobyt v Japonsku užili v naprosté pohodě. Ještě jednou děkuji. Tuto naprosto pozitivní zkušenost s Vaší cestovní kanceláří zcela určitě předám s doporučením známým.”

Eva Kosíková, Praha

“Mnohokrát bych Vám chtěla poděkovat za možnost navštívit Japonsko. Byli jsme všichni nadšení, jak perfektně byl celý zájezd připraven. Naše průvodkyně Markétka byla perfektní a nedocenitelná, bez ní bychom se tam asi ztratili. Prostě jedním slovem vše bylo fantastické.”

Kristýna Blažková a Petr Škach, Praha

“Ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování fantastické dovolené. Celý pobyt byl úžasný a nezapomenutelný. Hotely měly skvělou polohu a vše bylo naprosto bez problémů. Moc děkujeme a věřte, že Vaši společnost velice rádi všem doporučíme”

Renáta Pouchová

“Zúčastnili jsme se s manželem a ostatními klienty zájezdu Momidži ve dnech 15 – 28.10. 2007.
Byli jsme nadšeni a spokojení se zajištením a organizací tohoto poznávacího zájezdu. Náš vřelý dík patří také průvodkyni Markétě, která jej s námi absolvovala. Získala si ihned náš obdiv za nadprůměrné znalosti, za přátelský a profesionální přístup k nám všem. Byla vstřícná, ochotná a s námi všemi nekonečně trpělivá.
Já sama pracuji v cestovní agentuře a vím, jak je těžké a náročné získat kvalitní pracovníky a také jak je pracné zajistit zájezd v daleké zemi. Prijměte ješte jednou naše díky a veřte, že budeme rádi a bez obav Vaši spolecnost propagovat a chválit.
S přáním dalších podnikatelských úspěchů a mnoho spokojených klientů.”

Michal Znášik, VIP TRAVEL

“Touto cestou sa Vam chcem podakovat za skvely servis, ktory nam poskytla Vasa partnerska CK na mieste. Kedze sa jednalo o specificku zalezitost, a pobyt bol naozaj kratky, sprievodkyna nam vysla vo vsetkom v ustrety.
Velky kulinarsky zazitok bola aj ,,tradicna Japonska vecera”  vo velmi prijemnej restauracii.
Verim, ze v buducnosti sa nam podari zorganizovat viacero zajazdov do Japonska.”