europamundo_top_image_1

Europamundo patří do skupiny JTB group, největší společnosti v oblasti cestovního ruchu v Asii. Kromě toho je Europamundo také členem řady dalších organizací, například UNWTO (United Nations agency for tourism) nebo UN GLOBAL COMPACT (dobrovolnická iniciativa, členové se zavazují k udržitelnosti a sociální odpovědnosti v oblasti cestovního ruchu).

A co Europamundo přesně je? Jedná se o autobusové poznávací zájezdy. Kromě celé řady zájezdů po Evropě, Mexiku či Číně může Europamundo nabídnout i zájezdy do JAPONSKA.

Zájezdy s Europamundo jsou vždy zárukou spokojenosti. Kromě velmi pohodlných autobusů (v nichž nechybí toaleta či možnost občerstvení), je samozřejmostí anglicky mluvící průvodce, který Vás provede všemi zákoutími Japonska.

PROČ PRÁVĚ EUROPAMUNDO?

Oproti jiným autobusovým zájezdům nabízí Europamundo několik vychytávek, které udělají z Vaší cesty nezapomenutelný zážitek. Zde je výčet hlavních výhod:

Služba Stop YES – jelikož jsou Europamundo zájezdy provozovány v pravidelných intervalech, můžete se rozhodnout, že byste se rádi na některém místě zdrželi déle (třeba 7 dní) a pak pokračovali v zájezdu.

Okružní zájezdy – mnoho Europamundo zájezdů je tzv. okružních. To znamená, že se začíná i končí na stejném místě a dělá se okružní jízda. To pro Vás znamená, že svůj zájezd můžete zažít v jakémkoliv bodě okružního zájezdu. Dejme tomu, že zájezd bude začínat v Tokiu a bude pokračovat směr Kjóto, Nara, Ósaka a končit bude v Tokiu. Vy si v tomto případě můžete vybrat, že chcete začínat v Kjótu, takže pojedete Kjóto, Nara, Ósaka, Tokio a končit budete zase v Kjótu. To umožňuje flexibilně navrhnout itinerář všem klientům.

Výběr pouze části zájezdu – mnoho zájezdů má také jednu úžasnou funkci. Můžete si vybrat jen část zájezdu, které se chcete účastnit. Dejme tomu, že zájezd trvá 15 dní. Vy si můžete vybrat, že chcete začít až 5. den dle itineráře a končit například 10. den.

To vše je v rámci našich Europamundo zájezdů možné. Navíc máme slevy na dítě, seniory 65+ a další výhody. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na info.cz@jtbeurope.com nebo na telefonním čísle +420 270 004 550.